جمعه,03 فروردين 1397
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09378620406

string(87) "انجمن بیورزونانس ایران واروپا راه اندازی می شود"
انجمن بیورزونانس ایران واروپا راه اندازی می شود

انجمن بیورزونانس ایران واروپا راه اندازی می شود

با محوریت آزمایشگاه تحقیقاتی فناوری بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و متخصصان اروپایی

 

 

آزمایشگاه تحقیقاتی فناوری بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری متخصصان اروپایی، با هدف توسعه علمی بیورزونانس در ایران، انجمن بیورزونانس ایران واروپا را راه اندازی می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در جلسه ای که با حضور 3 تن از متخصصان اروپایی و چند تن از مدیران دانشگاه صنعتی امیرکبیر و آزمایشگاه بیورزونانس در این دانشگاه برگزار شد، پروفسور مایکل وبر، رییس آکادمی لیزر اروپا اذعان داشتند که بر اساس برنامه ریزی­های قبلی، انجمن بیورزونانس ایران و اروپا (IEBRA) توسط ایشان به صورت رسمی و در  مراجع ذیربط در آلمان ثبت شده است و مقرر شد برنامه ریزی برای اقدامات بعدی توسط سایر اعضای هیات موسس اعم از ایرانی و اروپایی صورت گیرد.

همچنین پروفسور هانس وبر رئیس جامعه بین­المللی لیزر پزشکی ISLA حمایت و همکاری خود را با انجمن IEBRA اعلام کرد و بیان داشت که برنامه ریزی علمی برای ارائه جدیدترین فناوری های پزشکی در قالب انجمن بیورزونانس ایران و اروپا انجام خواهند داد.

دکتر حمید کشوری رئیس آزمایشگاه تحقیقاتی فناوری بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن بیان دستاوردها و اقدامات انجام شده برای راه اندازی انجمن مذکور در ایران گفت: آزمایشگاه بیورزونانس دانشگاه امیرکبیر به عنوان تنها مرکز آکادمیک این علم در دنیا، از همه امکانات برای توسعه آکادمیک این علم استفاده خواهد کرد و راه اندازی انجمن IEBRA می تواند به توسعه علمی بیورزونانس در کشور کمک نماید.

در این جلسه دکتر محمد محمدی اقدم مدیرکل پژوهش دانشگاه صنعتی امیرکبیر حمایت خود را از انجمن مذکور اعلام کردند و آمادگی دانشگاه را برای هرگونه همکاری با این انجمن اعلام داشتند.

در پایان مقرر شد به عنوان اولین برنامه انجمن، کنگره بین المللی فناوری های نوین پزشکی در بهار سال آینده در ایران برگزار شود. پروفسور هانس وبر در این خصوص تسریع کرد: با توجه به اهمیت این کنگره و انجمن، اطلاعات کنگره را در سایت جهانی جامعه بین المللی ISLA قرار خواهد داد و تمامی امکانات را برای حضور اندیشمندان جهانی در این کنگره به عمل خواهد آورد.

این جلسه 30 دی ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد و در پایان از شرکت دانش بنیان فاران تک برای هماهنگی و برقراری ارتباط بین آزمایشگاه تحقیقاتی فناوری بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشمندان اروپایی مذکور تقدیر شد.

شایان ذکر است دکتر مایکل وبر مدتی پیش از دستاوردهای آزمایشگاه تحقیقاتی فناوری بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کرده بودند، و پیشنهاد اولیه راه اندازی انجمن بیورزونانس ایران واروپا در انجا مطرح شد و مورد استقبال طرفین قرار گرفت.

این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن