جمعه,03 فروردين 1397
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09378620406

string(106) "افتتاح باشگاه پژوهشگران جوان بیورزونانس دانشگاه امیرکبیر"
افتتاح باشگاه پژوهشگران جوان بیورزونانس دانشگاه امیرکبیر

افتتاح باشگاه پژوهشگران جوان بیورزونانس دانشگاه امیرکبیر

باشگاه پژوهشگران جوان بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر افتتاح شد.

پزشکنا- باشگاه پژوهشگران جوان بیورزونانس دانشگاه امیرکبیر 23 مهرماه سال جاری و با هدف شناسایی نیروهای جوان و حرفه‌ای در زمینه بیورزونانس و به کارگیری آن‌ها در کل کشور برگزار شد.

دکتر حمید کشوری در آیین افتتاح باشگاه پژوهشگران جوان بیورزونانس خاطرنشان کرد: تاکنون با این روش تعداد بیماری‌های زیادی را شناسایی کردیم و توانسته‌ایم پنل بیورزونانس را ارائه دهیم.

سرپرست آزمایشگاه بیورزونانس در ادامه یادآور شد: مسئولان آزمایشگاه بیورزونانس شش گروه کاری را بر اساس نیاز آزمایشگاه بیورزونانس و همچنین نیاز کشور برای پژوهشگران این باشگاه در نظر گرفتند تا آن‌ها بتوانند به انتخاب خود و با توجه به سابقه فعالیت و علاقه‌ای که دارند، در مسیر دلخواه قدم بردارند و به بهتر شدن فعالیت‌های آزمایشگاه بیورزونانس کمک بسزایی کنند.

وی در مورد این شش گروه کاری گفت: 1)گروه تحقیق و توسعه بالینی بیورزونانس 2)گروه مدیریت و اطلاعات بیورزونانس 3)گروه تحقیقات علوم پایه بیورزونانس 4)گروه کاربردهای دفاعی و پدافند 5)گروه علوم کشاورزی 6)گروه مهندسی ساخت تجهیزات و تکنولوژی بیورزونانس شامل این گروه کاری می‌شوند.

دکتر کشوری تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دانشگاه مهندسی پزشکی در کشور پیشتاز است توانسته با راه‌اندازی نشریه تخصصی بیورزونانس، راه‌اندازی اپلیکیشن و در آخر باشگاه پژوهشگران جوان، گروه پژوهشگران جوان و حرفه‌ای را در این مسیر داشته باشد. 

این سرپرست آزمایشگاه بیورزونانس در پایان گفت: امید است که آزمایشگاه بیورزونانس با کمک باشگاه پژوهشگران جوان خود بتواند به عنوان اولین مرکز آکادمی بین‌المللی برای پیشبرد و توسعه بیورزونانس در سراسر کشور فعالیت‌های خود را ادامه دهد.

 

این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن