شنبه,05 اسفند 1396
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09378620406

string(110) "آخرین مهلت ارسال طرح به فستیوال تخصصی نوآوری‌های حوزه سلامت"
آخرین مهلت ارسال طرح به فستیوال تخصصی نوآوری‌های حوزه سلامت

آخرین مهلت ارسال طرح به فستیوال تخصصی نوآوری‌های حوزه سلامت

فستیوال تخصصی نوآوری‌های حوزه سلامت، با هدف تجاری‌سازی نوآوری‌های این حوزه، آبان‌ماه امسال برگزار می‌شود.

پزشکنا - فستیوال تخصصی نوآوری‌های حوزه سلامت با هدف تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه سلامت از طریق معامله و جذب سرمایه گذار در بازار دارایی فکری با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حوزه سلامت، آبان ماه 96 در کرمان برگزار می‌شود.

محورهای این فستیوال شامل «سلامت و دارو: محصولات گیاهی، گیاهان دارویی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی»، «سلامت و ملزومات: تجهیزات پزشکی، تصویربرداری پزشکی، کیت‌های آزمایشگاهی و تشخیصی» و «سلامت در بلایا: خشکسالی و اثر آن بر سلامت، ایمن‌سازی جاده‌ها و کاهش تلفات جاده‌ای» می‌شود.

همچنین «سلامت در صنعت: محصولات غذایی، تولید محصولات ارگانیک غذایی و کشاورزی، کاهش مصرف انرژی در مراکز درمانی»، «سلامت و محیط زیست: محصولات زیست‌فناوری، کاهش آلاینده‌های هوا، حذف سموم کشاورزی غیر استاندارد» و «سلامت و فناوری اطلاعات: مدیریت بیمارستانی و مراکز درمانی، ارائه سرویس‌ها و خدمات سلامت اجتماعی» از دیگر محورهای تعیین‌شده برای این فستیوال است.

اختراعات حائز اهمیت، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفی می‌شود و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو (B2B) فراهم خواهد شد.

در صورت حصول توافق و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری برای تکمیل مستندات اختراعات و نیز خرید اختراعات توسط صنعتگران و سرمایه‌گذاران در قالب ارائه تسهیلات وجود خواهد داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری، مهلت ارسال طرح‌ها تا 31 شهریورماه جاری است و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت فستیوال به نشانی www.techfestival.ir مراجعه کنند.

 

این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن