شنبه,05 اسفند 1396
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09378620406

string(51) "کاهش یافتن سن کارت اهدای عضو"
کاهش یافتن سن کارت اهدای عضو

کاهش یافتن سن کارت اهدای عضو

پدر پریا خزایی نوزاد یک روزه بیرجندی همراه با دریافت شناسنامه فرزندش برای او کارت اهدای عضو گرفت.

پزشکنا- پدر پریا خزایی، صبح 19 مرداد، یک روز پس از تولد فرزندش، همراه با دریافت شناسنامه او، از طریق بات تلگرام برای او کارت اهدای عضو دریافت کرد، پیش از آن نیز سایر اعضای خانواده از جمله پسر سه ساله آن‌ها کارت اهدای عضو دریافت کرده بودند.

پدر پریا خزایی در توضیح این اقدام خود گفت: این مساله برای ما انجام وظیفه است که اگر قرار بود به هر نحوی در این دنیا نباشیم بتوانیم برای هم‌وطنان خود کاری کنیم و چه کاری بهتر از آنکه بتوانیم به آن‌ها زندگی ببخشیم.

وی با توضیح آنکه برای سایر اعضای خانواده خود نیز کارت اهدا دریافت کرده، گفت: علاوه بر من، همسر و پسر سه ساله‌ام نیز کارت اهدای عضو دارند به همین خاطر تصمیم گرفتیم هم زمان با تولد دخترم برای او هم این کار را انجام دهیم. تأخیر یک روزه من هم برای دریافت کارت به علت گرفتن کد ملی و شناسنامه پریا بود، در غیر این صورت همان روز تولد برایش می‌گرفتم.

وی در خصوص سهولت دریافت کارت اهدای عضو گفت: اخیراً با راه اندازی بات تلگرام توسط انجمن اهدای عضو ایرانیان همه به راحتی می‌توانند کارت اهدای عضوشان را دریافت کنند و من هم بلافاصله بعد از دریافت شناسنامه در ماشین برای ثبت نام کارت اهدای عضو پریا اقدام کردم.

پیش از آن رکورد سنی کارت اهدای عضو متعلق به زینب واعظی زاده با 6 روز بود که در دی ماه سال گذشته کارت خود را دریافت کرد.

متقاضیان دریافت کارت اهدای عضو همواره با مراجعه به سامانه مرکزی صدور کارت اهدای عضو www.ehda.center و یا بات تلگرام انجمن اهدای عضو ایرانیان به آدرس @ehdayeozv_bot می‌توانند به راحتی کارت خود را دریافت کنند.

 

این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن