جمعه,03 فروردين 1397
ورود

ورود

نام کاربری / ایمیل
رمز عبور
ذخیره سازی اطلاعات

تماس بگیرید: 88146121- 021 | 09378620406

string(44) "تریتا با ظاهری گول زننده"
تریتا با ظاهری گول زننده

تریتا با ظاهری گول زننده

پزشکنا- حضور 9 ساعته زن باردار در اورژانس بیمارستان تریتا بدون نتیجه درمان و پرداخت هزینه های گزاف
در چند سال اخیر ما شاهد بی تعهدی بسیاری از پزشکان شده ایم. اگر به پای درد و دل پزشکان و پرستاران بخش دولتی بنشینیم از کمبود نیرو، حقوق پایین، ‌افزایش ساعت کاری و فشار و خستگی کار به دلیل حجم زیاد مراجعه کنندگان شکایت دارند و شاید تا حدودی بتوانیم آن ها را درک کنیم ولی نباید رسالت آن ها و قسمی که در این راه می خورند را نادیده بگیریم.. اکنون سوال اینجاست که چرا این بی مسئولیتی به بیمارستان های خصوصی که مراجعه کننده کمتری دارند، خدمات بهتری به پرسنل بیمارستان ارائه می شود و هزینه های گزافی را در مقابل خدمات معمولی می گیرند،‌باید اتفاق افتد؟! 
❌ماجرای امروز تریتا 
در ظاهر که همه چیز خوب و مرتب بود و ایرادی دیده نمی‌شد؛ ساختمان به اندازه کافی تمیز و مجهز به نظر می‌رسید. همه‌ کارکنان، از نگهبانی که کنار در ورودی ایستاده بود تا مسئولان پذیرش و پرستاران بخش، با لباس‌هایی تمیز و آراسته حس مثبتی را به همه مراجعه‌کنندگان القا می‌کردند.
اما همه چیزدر ظاهرخوب بود. کم‌کم مشکلات کوچک و گاه بزرگ نمایان می‌شد؛ از هزینه‌های سنگین خدمات تا نبودن برخی مسئولان و پزشکان متخصص!
همراه بیماری که به بخش اورژانس بیمارستان فوق تخصصی‌ تریتا واقع در منطقه 22 تهران نزدیک دریاچه خلیج فارس مراجعه کرده و خدمات مورد نیازش را دریافت نکرده بود عاجزانه از وضع بد بیمارستان‌شکایت داشت و می‌خواست فرد مسئولی را برای رسیدگی به کارهایش پیدا کند، اما کسی پاسخگو نبود. 
این همراه که همسر باردار خود را از 9 صبح به دلیل درد زیاد سر به اورژانس این بیمارستان آورده بود عنوان کرد که: 
از صبح درخواست دکتر متخصص مغز واعصاب را کردیم اما بعد از ساعت ها انتظار و تجویزهای هزینه بر دکتر عمومی اورژانس از قبیل نوار قلب نوزاد و تزریق داروی آرام بخش وانجام آزمایش وسونو گرافی وگرفتن عکس ام آر آی تا 5 بعد ازظهر گرسنه وتشنه متوجه شدیم که اصلا دکتری با این تخصص در بیمارستان حضور ندارد وعکس گرفته شده به صورت تلگرام به دکتری خارج از بیمارستان ارسال شده تا جواب بدهد که او هم پاسخ گو نبوده. بعد از اعتراض و خرابی حال همسرم برگه هزینه ها رو به بنده ارائه نموده وگفتند که با میل خودتان می توانید مریض راببرید تا ما بعدا جواب را بگیرید . اما مشکل به اینجا ختم نشد . وقتی به صندوق مراجعه نمودم با هزینه حدود 300 هزارتومانی مواجعه شدم که با کسر بیمه تکمیلی که داشتیم از بنده حدود200 هزارتومان درخواست پول نمودند. پس از اعتراض های زیاد و پیگیری در طبقات و اتاق های اداری این بیمارستان که منجر به بد شدن حال همسر باردارم شد متوجه شدیم که هزینه را در قبض بالا زدند و من می بایست فقط 60 هزار تومان پرداخت کنم که البته آن هم با توجه به اینکه هیچ نتیجه ای در این بیمارستان نگرفتیم غیر شرعی است. بنده با توجه به رفتار حراست بیمارستان مجبور شدم از همان جا به نیروی انتظامی 110 تماس بگیرم وبا حضور ایشان شکایت خود را مکتوب کنم وبه سامانه شکایت وزارت بهداشت هم اطلاع دادم که آن هم معلوم نیست نتیجه ای بدهد تا لااقل دیگران به درد من در این بیمارستان دچار نشوند.
وقتی می‌روید به درمانگاهی که سر کوچه است، انتظار حضور پزشکان متخصص را ندارید و همین که کسی کار تزریقات و پانسمان را انجام دهد یا خدمات اولیه پزشکی را ارائه کند، برایتان کافی است .اما وقتی با درد و ناراحتی به بیمارستانی فوق تخصصی مراجعه می‌کنید، آنجا هم انتظار حضور پزشکان متخصص را ندارید یا برعکس، منتظر هستید یک یا چند نفر پزشک با تجربه که تخصص کافی در زمینه‌های مختلف پزشکی دارند، به وضع شما رسیدگی کنند؟ بدتر از همه اینها هم وقتی است که به بیمارستان خصوصی مراجعه می‌کنید و بعد از چند ساعت منتظر ماندن باید کلی هزینه اضافی بپردازید ولی باز هم خبری از آنچه انتظارش را دارید، نیست!
حال باید گفت چه کسانی می بایست جلوی این بی تعهدی، کم کاری وسرکیسه کردن مردم را توسط برخی از بیمارستان های خصوصی از جمله تریتا بگیرند یا باید همچنان شاهد این نوع رفتار غیر انسانی در آینده برای هم وطنان دیگر باشیم.

این مورد را ارزیابی کنید

نظر دادن